Milí obchodní partneři, zákazníci i zaměstnanci, tak jako každý rok i letos jsme se rozhodli s přicházejícími Vánocemi obdarovat ty, kteří to opravdu potřebují.

V neděli 3.12.2017 jsme  se zúčastnili módního a uměleckého Adventního večera Marie Zelené v Ostrožské Nové Vsi, kde jsme Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek předali symbolický šek v hodnotě 100.000 Kč. Peníze převzal pan MUDr. Pavel Mazánek, zástupce primáře Kliniky dětské onkologie v Brně, a paní JUDr. Irena Korvasová Čánská, výkonná ředitelka NFDO Krtek.

Zároveň jsme také předali 10 veselých zástěrek pro lékařský personál na dětském oddělení Nemocnice Kyjov, které převzal pan primář MUDr. Milan Tauš.  Hlavním cílem této originální kolekce veselého oblečení od paní Marie Zelené je odvádět pozornost dětí od vyšetření v nemocničním prostředí a i přes mnohdy nepříjemnou situaci jim vykouzlit úsměv na tváři.

Pozvání na Adventní večer přijala spousta zajímavých hostů. Kromě modelů paní Zelené byly k vidění kolekce dalších třech módních návrhářů – Luďka Hanáka, Yvony Leitner a také teprve desetiletého návrháře Vlastimila Basovníka. Společný duet zazpívali Hanka Borkovcová a Domenico Martucci, došlo i na autorské čtení Michala Viewegha, českého spisovatele a publicisty. Celým večerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.

Tímto bychom Vám všem chtěli poděkovat za přízeň, hlavně díky Vám můžeme pomáhat těm, kteří naši pomoc potřebují.

Pokud by Vás zajímalo více o Nadačním fondu dětské onkologie Krtek, můžete se podívat na jejich web www.krtek-nf.cz. Děkujeme, že nám pomáháte.